Firma KORKUTI

Home
Firma "Korkuti"
Autobiografi
Tregimi i Nenes
Nėnė Hamua
Fotografi te librit
Pema e familjes
Fotografi 60 vjetori
Fjalė tė rralla
Emra tė veēantė qė pėrdoren nė Fterrė
Bejti i Isuf Avrecit
Shėnime tė ndryshme

korkutaj.jpg
Lagja Korkutaj ne Fterre

reklame.gif

Faqe internetit "Fterra"

Faqe internetit Muzafer Korkuti

Videocklip me fotografi

r0001.jpg

r0002.jpg

r0003.jpg

r0004.jpg

undefined
foto003.jpg
Gjyshi i lumtur

undefined
foto004.jpg
undefined

undefined
foto010.jpg
undefined

undefined
rebiumbesa2.jpg
undefined

undefined
foto016.jpg
undefined

rebiu1.jpg
26 dhjetor 2011

rebiu2.jpg
26 dhjetor 2011

2012_0020.jpg
Rebiu 5 mars 2012

2012_0010.jpg
Rebiu 5 mars 2012

2012_0009.jpg
Rebiu 5 mars 2012-Jashiku, Kamberi, Besniku

2012_0005.jpg

2012_0001.jpg
Rebiu 5 mars 2012- me Bardhylin

2012_0004.jpg
Rebiu 5 mars 2012-me Rexhon

2012_0006.jpg

2012_0008.jpg

line05.gif

flamur.gif

line01.gif

0041prinderit320.jpg
Nena dhe babai

muzo.jpg

trendafil.gif

Numri i vizitoreve

2012_0020.jpg
Rebiu 5 mars 2012

reb.jpg

rebiu1.jpg
26.12.2011

rebiumbesa2.jpg

rebiu2.jpg
26.12.2011

Adresa : Rruga Gjike Kurtiqi, pallati Melrose 1
Tel: +355 4 251984 Cel: 068 2023483
Tirana, ALBANIA

" Firma KORKUTI "